• „ Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

( Jan Paweł II)

Świąteczna wizyta Odonka

W piątek 17.grudnia uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Odonowie odwiedzili Regionalną Placówkę Opiekuńczo - Terapeutyczną
            w Kazimierzy Wielkiej. Odwiedziny odbyły się w asyście maskotki szkolnej misia Odonka, który sprawił dzieciom niemałą frajdę.

• Dzień Dawcy szpiku

22. października w Zespole Szkół Zawodowych w Odonowie odbyła się rejestracja osób chętnych zostać potencjalnymi dawcami krwiotwórczych komórek macierzystych. Dzień Dawcy Szpiku dedykowany został Amelce, która ciągle czeka na swojego dawcę.

• Kropla krwi dla cudu życia

Dnia 8 kwietnia 2020 roku odbyła się w naszej szkole akcja Honorowego Krwiodawstwa.

Nie bądźmy obojętni! Dobro wraca!

• 30. Finał WOŚP

Tradycyjnie uczniowie ZSZ w Odonowie wzięli udział w 30 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.