• Wizaż i stylizacja

• Dnia 6 lutego w naszej szkole odbyły się warsztaty wizażu dla naszych uczennic, ale nie tylko… Zaproszonymi gośćmi były absolwentki kierunku kosmetologia z Akademii Nauk
            Stosowanych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach. Nasi uczniowie mogli wysłuchać wykładu jednej z Pań m.in. na temat rodzajów makijaży, typów skóry czy różnych akcesoriów do makijażu. W tym samym czasie na jednej z uczennic wykonywany był pokazowy makijaż codzienny. Chętni uczniowie mogli pokazać swoje zdolności na face chartach. Warsztaty zakończyły się udzieleniem promesy dla uczennicy, która zdaniem specjalistek przygotowała najlepszy makijaż. Nagrodą jest darmowy pierwszy rok studiów na dowolnie wybranym kierunku na Akademii Nauk Stosowanych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach.

• Wkrótce Odonów rozpocznie rekrutację do oddziału przygotowania wojskowego

• Wspólnie z Wojskowym Centrum Rekrutacji w Busku-Zdroju zachęcamy ósmoklasistów z okolicznych szkół podstawowych do wstąpienia do oddziału przygotowania wojskowego.

ZSZ w Odonowie uzyskał pozytywną decyzję Ministerstwa Obrony Narodowej na utworzenie OPW. Dzięki temu Uczniowie należący do OPW od przyszłego roku szkolnego:

• otrzymają darmowe wyposażenie i umundurowanie.
            • będą uczestniczyli w zajęciach teoretycznych i praktycznych w patronackiej jednostce wojskowej w Kielcach,
            • zdobędą wiedzę i przeżyją ciekawą przygodę podczas obozu szkoleniowego.

Jako Absolwenci OPW:

• uzyskają dodatkowe punkty w rekrutacji do służby wojskowej oraz w dalszym kształceniu w uczelniach wojskowych,
            • zdobędą preferencje do wojsk obrony terytorialnej,
            • będą mieli prawo do odbycia skróconej służby przygotowawczej,
            • uzyskają certyfikat ukończenia szkolenia wojskowego.

Zapraszamy do OPW w Odonowie

• Maleńka przyszła miłość...

• Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości i piękna, czas okazywania sobie nawzajem miłości i życzliwości. Ze świętami związane są różne tradycje, a jedną z nich jest wieczerza wigilijna. 20 grudnia cała społeczność szkolna Zespołu Szkół Zawodowychw Odonowie spotkała się na sali gimnastycznej. W świąteczny nastrój wprowadziło nas wspólne kolędowanie. Każda klasa oraz nauczyciele zaśpiewali najpiękniejsze polskie kolędy. Były życzenia, opłatek, kolędowanie oraz wspólne spożywanie potraw wigilijnych. Ponadto świąteczną atmosferę podkreślały piękne dekoracje bożonarodzeniowe. Te wyjątkowe chwile z pewnością na długo pozostaną w naszej pamięci. Mamy nadzieję, że atmosfera następnych spotkań wigilijnych w Naszej Szkole będzie odbywała się w tak samo miłej i rodzinnej atmosferze.

• II Olimpiada Umiejętności Hotelarskich

• 13 grudnia uczennice Technikum kształcącego w zawodzie technik hotelarstwa reprezentowały ZSZ w Odonowie w okręgowym etapie II Olimpiady Umiejętności Hotelarskich.

Napisane!!! Trzymamy kciuki za super wyniki:)

• Mikołajkowy turniej sportowy

• 13 grudnia odbył się szkolny turniej sportowy naszych Uczniów. W skład drużyn wchodziły reprezentacje wszystkich klas, które rywalizowały w meczach siatkówki i koszykówki. Turniej był okazją do sprawdzenia sprawności fizycznej Uczniów oraz do wspaniałej zabawy.

• Warsztaty Bożonarodzeniowe w Kamieńczycach

• Dyrekcji, Nauczycielom i Uczniom Samorządowej Szkoły Podstawowej im. Ks. Wł. Latosa w Kamieńczycach dziękujemy za współpracę i świąteczny nastrój, który towarzyszył warsztatom naszych hotelarzy.

• Warsztaty z ósmoklasistami w świątecznym nastroju

• Dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom oraz Uczniom Szkół Podstawowych za wspólne kultywowanie tradycji świątecznych. Dziś odwiedziliśmy Samorządową Szkołę Podstawową w Wielgusie oraz Szkołę Podstawową z Oddziałami Przedszkolnymi "Szkołę Twórczą" w Cudzynowicach.