• Bal studniówkowy 2024

• Maturzyści z Technikum im. Wł. Grabskiego w Zespole Szkół Zawodowych w Odonowie bawili się na balu studniówkowym 11 lutego 2024 r w Domu Weselnym Melodia w Skalbmierzu.

Prowadzący Uczniowie: Weronika, Amelia, Norbert, Kamila oraz Sandra rozpoczęli bal od powitania zaproszonych gości honorowych: Pana Jana Nowaka - Starosty Kazimierskiego, Pana Jerzego Bojanowicza – Przewodniczącego Rady Powiatu. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Rodzice zostali przywitani gromkimi brawami. Wysłuchano okolicznościowych przemówień, dokonano uroczyście otwarcia balu studniówkowego. Miłą niespodzianką dla maturzystów był symboliczny prezent wręczony przez Dyrektor Jolantę Mizio - czterolistna zielona koniczynka z nazwą ZSZOdonow zaprojektowana i wykonana w szkole, To miła pamiątka dla każdego Ucznia – symbol życzeń powodzenia na egzaminie maturalnym oraz w planowaniu dalszej przyszłości.

By staropolskiej tradycji stało się zadość, rozpoczęto bal dostojnym polonezem.

Dalsza część balu obfitowała w wiele atrakcji: tort studniówkowy, sesja fotograficzna i zabawa do białego rana.

Teraz pozostały piękne wspomnienia i ostatnie chwile przygotowań do zakończenia szkoły, egzaminu maturalnego.

Każdemu maturzyście  życzymy optymizmu i wiary we własne siły.

A w przyszłości

… Próbuj życia i układaj je na własny sposób. Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się…

• Tłusty czwartek

• Tradycji stało się zadość - prężnie działająca w ZSZ w Odonowie Spółdzielnia Uczniowska ufundowała dla wszystkich Uczniów pączki, którymi częstowały hotelarki. Było smacznie:)

• Wizaż i stylizacja

• Dnia 6 lutego w naszej szkole odbyły się warsztaty wizażu dla naszych uczennic, ale nie tylko… Zaproszonymi gośćmi były absolwentki kierunku kosmetologia z Akademii Nauk
            Stosowanych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach. Nasi uczniowie mogli wysłuchać wykładu jednej z Pań m.in. na temat rodzajów makijaży, typów skóry czy różnych akcesoriów do makijażu. W tym samym czasie na jednej z uczennic wykonywany był pokazowy makijaż codzienny. Chętni uczniowie mogli pokazać swoje zdolności na face chartach. Warsztaty zakończyły się udzieleniem promesy dla uczennicy, która zdaniem specjalistek przygotowała najlepszy makijaż. Nagrodą jest darmowy pierwszy rok studiów na dowolnie wybranym kierunku na Akademii Nauk Stosowanych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach.