• Maleńka przyszła miłość...

• Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości i piękna, czas okazywania sobie nawzajem miłości i życzliwości. Ze świętami związane są różne tradycje, a jedną z nich jest wieczerza wigilijna. 20 grudnia cała społeczność szkolna Zespołu Szkół Zawodowychw Odonowie spotkała się na sali gimnastycznej. W świąteczny nastrój wprowadziło nas wspólne kolędowanie. Każda klasa oraz nauczyciele zaśpiewali najpiękniejsze polskie kolędy. Były życzenia, opłatek, kolędowanie oraz wspólne spożywanie potraw wigilijnych. Ponadto świąteczną atmosferę podkreślały piękne dekoracje bożonarodzeniowe. Te wyjątkowe chwile z pewnością na długo pozostaną w naszej pamięci. Mamy nadzieję, że atmosfera następnych spotkań wigilijnych w Naszej Szkole będzie odbywała się w tak samo miłej i rodzinnej atmosferze.

• II Olimpiada Umiejętności Hotelarskich

• 13 grudnia uczennice Technikum kształcącego w zawodzie technik hotelarstwa reprezentowały ZSZ w Odonowie w okręgowym etapie II Olimpiady Umiejętności Hotelarskich.

Napisane!!! Trzymamy kciuki za super wyniki:)

• Mikołajkowy turniej sportowy

• 13 grudnia odbył się szkolny turniej sportowy naszych Uczniów. W skład drużyn wchodziły reprezentacje wszystkich klas, które rywalizowały w meczach siatkówki i koszykówki. Turniej był okazją do sprawdzenia sprawności fizycznej Uczniów oraz do wspaniałej zabawy.

• Warsztaty Bożonarodzeniowe w Kamieńczycach

• Dyrekcji, Nauczycielom i Uczniom Samorządowej Szkoły Podstawowej im. Ks. Wł. Latosa w Kamieńczycach dziękujemy za współpracę i świąteczny nastrój, który towarzyszył warsztatom naszych hotelarzy.

• Warsztaty z ósmoklasistami w świątecznym nastroju

• Dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom oraz Uczniom Szkół Podstawowych za wspólne kultywowanie tradycji świątecznych. Dziś odwiedziliśmy Samorządową Szkołę Podstawową w Wielgusie oraz Szkołę Podstawową z Oddziałami Przedszkolnymi "Szkołę Twórczą" w Cudzynowicach.

• Sukcesy sportowe Uczniów z Odonowa

• W grudniowym Finale Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Ponadpodstawowych nasza drużyna chłopców zajęła drugie miejsce. Gratulujemy Dawidowi i Wiktorowi, życzymy dalszych sukcesów.

• Warsztaty Bożonarodzeniowe hotelarzy

• Święta Bożego Narodzenia wzbudzają zawsze wyjątkowy nastrój, sprzyjają nawiązywaniu bliskich i życzliwych relacji między ludźmi.

Uczniowie Technikum w Odonowie, a szczególnie przyszli hotelarze, są mistrzami w kultywowaniu tradycji świątecznych. Warsztaty, które przygotowali dla Uczniów szkół podstawowych  służą nie tylko przypomnieniu najważniejszych tradycji związanych z przeżywaniem Świąt Bożego Narodzenia, ale również sprzyjają budowaniu koleżeńskich relacji między uczniami, tworzeniu rodzinnej atmosfery przy wspólnym dekorowaniu pierników czy tworzeniu dekoracji świątecznych.

Dziękujemy Dyrekcjom Szkół Podstawowych , Nauczycielom i Uczniom za przyjazną atmosferę podczas naszych świątecznych spotkań.

… A nadzieja niech wstąpi w nas...